Příběh kongresu

Jsem žena, která miluje život.

Dovoluju si milovat život.

Mám odvahu milovat život ve všech jeho podobách.

Už 52 let zkoumám život jako Radka Kolínová.

 

Někdy mi to nevoní. Často to bolí.  

 

Je to však lepší než umírat za živa. Nebo přežívat. 

 

Přežívala jsem mnoho let.

 

Dnes jsem autorkou kongresu Ženy v propojení.

 

Řekla jsem ANO výzvě Života.  I když mám strachy, jak to dopadne.

 

Mám taky  ANO a důvěru žen, které se se mnou už propojily. 

 

Propojte se také. Jsme ženy a dáváme život.

 

Jsme tvůrkyně ŽIVOTA.

 

 

Poslechněte si, jak to celé bylo...

 • 13.1. 2021, kdy byl Měsíc ve fázi NOV v Kozorohu,  se na poslední chvíli připojuju k  on-line workshopu s Anayia Sophií, kdy zažívám hluboké léčení ženské síly a moudrosti. Vedená meditace-vizualizace mě dostává do chrámu, kde prožívám chvíle, které mi změní život.  Potkávám moudrost chrámového umění, jehož poslední známou nositelkou byla Máří Magdalena. Anayia říká, že probuzení posvátného ženství přináší úlevu duši, změkčuje vše, co uvnitř nás ztvrdlo, a obnovuje důvěru mezi ženami i důvěru ženy k muži.
 • 14.1. 2021 se potkávám s drahou přítelkyní Marci a ona mi věnuje peříčkové náušnice z 1. česko-slovenského online kongresu o menopauze se slovy: „Ty jsou pro Tebe. Ty jsi ta pravá osoba, které jsou určeny.“ Jsem dojatá a vyhrknou mi slzy. Dárek pro mě. Jen tak. A ještě tak nádherný. S náušnicemi je spojeno téma: „V propojení.“ Jsou to náušnice vyrobené Alenou Cardovou s láskou a záměrem PROPOJIT. Věnovala je na podzim 2020 přímo 1. československému online kongresu o menopauze.  A Marci je spoluautorkou tohoto kongresu. 
 • 15.1.2021 dostávám  od ženy, které si vážím, otázku: „Kdybys měla 10x odvahu, co bys příští týden udělala, zařídila? Nevím. Otvírám se této otázce s tím, že skutečně nevím, co bych zařídila.
 • 16.1.2021  se on-line propojuju s ženami a uvědomuju si, že se nevidíme. Díváme se na sebe a přitom se nevnímáme. Nevidíme jedna druhou ve své opravdovosti.  Uvědomuju si, že jsou mezi námi neviditelné zdi. A vybavuje se mi zážitek z rituálu zavinování – spojení ženských srdcí.
 • A pak to přijde. Nápad. Kongres – propojit ženy. Ten nápad je tak šílený,  že se ho leknu. Ne. To nebudu dělat. Nápad se vrací. Znova a znova. Nechce se mně pustit.  Stále se hlásí.
 • Píšu mail s pozvánkou do kongresu nejdřív kamarádkám. Jsem zvědavá, co na to řeknou. Některé jsou nadšené a jiné vůbec. Nechávám se inspirovat těmi s nadšením.
 • Pak i ostatním ženám, které se narodily ve stejné energii  20. století  jako já. Zvu je do kongresu. Nejdřív oslovuju ženy, které na mě měly vliv na mé životní cestě.
 • Zvu ženy s  tím, že moje úloha je držet  bezpečný prostor kongresu, v srdci nesu energii lásky, která léčí. Během našeho rozhovoru budu zářit a budu podporovat záři každé ženy. Společně vytvoříme unikátní propojení.

 • Oslovila jsem ženy,  u kterých jsem vnímala ženskou sílu, milující srdce, odvahu a touhu tvořit, žít svobodně, manifestovat ve hmotě rychleji a snadněji.

Zvu i Vás do kongresu touto pozvánkou:

 • 3.12.2020 jsem prošla rituálem zavinování kostí, jsem už v klimaktériu. Tento rituál oddělil první část mého života zde.  Při rituálu jsem se napojila na pole, kde jsem cítila vzájemnou ženskou spolupráci. Nedokážu slovy popsat svůj prožitek. Tento prožitek se mi však neustále vrací.  Něco takového jsem tady nikdy nezažila.

 • Myslela jsem si, že je to jen můj pocit, viděla jsem, že jiné ženy spolupracují na různých projektech.

  Čím déle i já s ostatními ženami spolupracuju, zjišťuju, že i ony jdou víceméně samy.

  Spolupráce jsou většinou bez hlubšího ženského propojení.

   

 •  Jsou tu neviditelné zdi, do kterých narážíme a přes ně se nevidíme ve své opravdovosti, v záři svého srdce.  

   

 • Jsou tu viditelné zdi jako je nám vnucený postoj: „Konkuruj, vyhrávej, soutěž, mysli na sebe, boj se, že to, co vytvoříš, ti jiná žena vezme a bude to vydávat za své. Myšlenky, já to dělám lépe než ona a podobně.

 

 • Každá žena je jedinečná. Nikdy si nemůžeme konkurovat. I stejnou věc, udělá každá žena jinak.

   

 • A když už je vůle ke spolupráci a sejdou se dvě zářící srdce žen, jsou tu překážky, které je třeba překonat než vůbec k akci dojde.

 

 • Jsme na to tak zvyklé, že nám to připadá, že je to tak  v pořádku. Není. Bylo mi ukázáno, že není.  Jsme oddělené a pokud už se na to pole vzájemné ženské soudržnosti (jak jsem si ho nazvala) napojíme, zase vypadáváme a neudržíme se tam delší dobu.

 

 • Mým záměrem je vědomě se propojit v tomto kongresu a vytvořit léčivou ženskou vlnu.

 

 • Vzájemně vytvořit energii, která nás všechny propojí s tímto polem.

 

 • Tato energie rozpustí viditelné i neviditelné zdi mezi námi a ostatními ženami a vše, co bude zralé k rozpuštění.

 

 • Výsledkem bude, že se nám všem bude lépe dařit ve všech oblastech, naše záměry se budou rychleji materializovat.

 

Vnímám tu vlnu, jak se převalí přes Česko, Moravu, Slezsko a Slovensko.

  

Propojte se s námi!

náušnice "V propojení"

Alena Cardová - Šperky z nebe a země